Roto Patio Alversa süsteem võimaldab meil toota paralleellükandelemente, millel on ühtlasi ka raami kallutusega õhutusvõimalus. Kõik sulusesüsteemi komponendid on Roto poolt välja arendatud ja neid toodetakse Roto tehastes tagamaks Roto tunnustatud kvaliteeti ja tarnekindlust.

Roto Patio Alversa eelised:
– kombinatsioon universaalsest kesklukustusest (Roto NT/NX), universaalsest käepidemest ja modulaarsest lükandsüsteemist vähendab kulusid tootmisel, ladustamisel ja logistikas miinimumini.
–   kõikide variantide juures kasutatakse tootmisel tavalisi aknaprofiile.
– parem kasutusmugavus tänu uudenduslikule avamis- ja sulgemismehhanismile, mis võimaldab lükandelementi liigutada sujuvalt ja müratult.
–  kõikide paralleellükandsüsteemide käepideme käsitsemine toimub intuitiivselt tavaakendele sarnaselt.
–  standardkäepidemete, nt RotoLine ja RotoSwing mudelite kasutamine loob lükand- ja tavaliste aknaelementidega eluruumist ühtlase visuaalse mulje.
–  Comfort-õhutusega lahendusel PS Air Com liigub raam käepideme pööramisel automaatselt kallutusasendisse.
–  erinevad turvaklassid – turvalise kodu tarvis saab vastavalt soovile valida sissemurdmiskaitse Roto turvakomponentidega, nt turva-sulgurtappidega.

Uus S 9000 tõste-liuguks

Lihtne kodune mugavus

Suuri ukseelemente saab meie tehnoloogiaga hõlpsalt liigutada. Vahet pole, kas uks on lahti või suletud – mõlemal juhul on tuba valgust täis. Ja praktiliselt läveta põrandaühendus tasakaalustab veelgi paremini sise- ja väliskeskkonna eraldatust.

Rohkem valgust kui kunagi varem

Kas teile meeldib tõste-liugelementide juures suur klaaspind ja rohkem valgust? Siis on GEALANil teie jaoks väga eriline tehniline lahendus. Selle raami nähtav laius fikseeritud sektsioonis on üle 50% väiksem kui tavalisel tõste-liugpaneelil.

Tipptaseme soojustusväärtused

Isegi uue tõste-liugukse standardversioon, millel on standardsed jäikuselemendid ja pole lisameetmeid, saavutab väga hea arvutusliku soojustusväärtuse Uf 1,3 W/(m²•K).

Kolmekordne klaas

Uues süsteemis saab vabalt kasutada kuni 52 mm (STV® puhul 54 mm) paksust moodsat kolmekordset klaasi.

Disainile orienteeritud

Tänu kaasaegsele disainile, kitsale raamile ja uuenduslikule klaasiprofiilile on fikseeritud sektsioonis rohkem klaasipinda.

Väga heade omadustega

Tänu parimale soojustusele isegi standardversioonides, suurepärasele tootmiskvaliteedile ja uuenduslikele tehnilistele lahendustele.

GEALAN-acrylcolor® pind

End tõestanud GEALAN-acrylcolor® pealispinnaga tõsteliugustel on vastupidava ja ühtlase kvaliteediga pind. Need pakuvad tohutut disainivabadust nii uusehitistes kui renoveerimisel.

Mitmekülgne

Tänu erinevatele disainivõimalustele, erinevat tüüpi avamismehhanismidele ja pindade laiale värvivalikule.