Tervitus elegantsi ja klassikalise stiiliga

Välisuksed on teie kodu visiitkaart ning annavad sissepääsualale võlu ja stiili. Uue S 9000 välisukse süsteemiga pakub GEALAN igale maitsele õiget lahendust. Valida saab klassikaliste ja tiivakattega versioonide vahel. Tänu arvukate dekoratiivkilede paindlikule värviskeemile sobib see uus välisuks kindlasti kokku ka teie hoone üldise välimusega.

Täielikult tulevikukindel

Tänu paigaldussügavusele 82,5 mm ja moodsale viiekambrilisele tehnoloogiale on uus S 9000 välisuks suurepäraste soojustusomadustega. Muljetavaldav on ka uue välisukse stabiilsus. Selle tagavad suur jäikuselementide kamber, vormitud terastugevdused ja neile vastavad nurgatugevdused ning kindel side läve piirkonnas tänu kahel tasapinnal töötavatele vinüül- ja alumiiniumosadele.

S 9000 välisuks on kasulik ka tänu oma ilmastikukindlale süsteemilahendusele, mis muudab ukseelemendid nii funktsionaalselt kui ka visuaalselt ilmastikukindlaks. See tagab maksimaalse kaitse vastu ust sadava vihma eest ja tõhusa veekindluse tänu läve piirkonnas olevatele isoleerivatele profiilidele.
 

 • Suurepärane soojustus tänu kaasaegsele viiekambrilisele tehnoloogiale
 • Värvivalik
 • Tõhus kaitse vastu ust sadava vihma eest
 • Sobib klaasi ja paneeli paksustele kuni 52 mm (STV® puhul kuni 54 mm)
 • Väga hea staatika tänu jäikuselementide suurele kambrile ning kokkusobivatele teras- ja nurgatugevdustele

Isegi klassikaline välisukse mudel annab teie kodule personaalse kujunduse, sest ukse kuju ja värvide osas pole mingeid piiranguid. Disainige oma välisuks vastavalt oma individuaalsetele soovidele.

PVC ukselävi

Kombineeritud lävi hea soojustusega

Välisukse läve ja klaasukse elemente saab paindlikult kasutada kõigis 74 mm ja 83 mm süsteemides, nii renoveerimiseks kui uusehitistes. Kõigest 20 mm kõrgus tagab lihtsa väljumise, vastates samas ka soojustuse ja hermeetilisuse nõuetele.

Välisuksed S 8000 IQ süsteemis

Suured terasest jäikuselemendid

Vajalike staatiliste omaduste saavutamiseks on GEALAN korraldanud S 8000 IQ süsteemi välisukse vahetalad nii, et võimaldada võimalikult suurte jäikuselementide kasutamist. See vahetalade eriline korraldus koos paigaldussügavusega 74 mm võimaldab kasutada 30% suurema paindejäikusega terast. Jäikuselemendid on kiiremaks monteerimiseks ette lõigatud. Ka teistes GEALANi süsteemides end juba tõestanud lävetoed tagavad S 8000 IQ profiilis hea lukustusühenduse välisukse raami ja läve vahel.

Lai valik tarvikuid

Saadaval on ka kokkusobivad keevitatavad nurgaühendused, mis suurendavad oluliselt välisukse tiiva väändejäikust ja nurkade tugevust. Lai valik tarvikuid võimaldab koostada kõiki levinud välisukse variante. Välisukse profiilile saab paigaldada kõiki kaubanduslikult kättesaadavaid riistvara- ja lukutooteid, samuti enamikku kuni 46 mm paksusega täitepaneele. S 8000 IQ süsteemi välisuksi saab valmistada nii sissepoole kui ka väljapoole avanevatena. Välisukse profiil on saadaval arvukates akrüültoonides ja ka (puidumustriga) dekoorkiledega.

Välisukse ja klaasukse läved lihtsamaks kasutamiseks

S 8000 välisukse ja klaasukse läved sobivad ideaalselt ka ratastooliga kasutamiseks, kuna nende üldkõrgus on vaid 20 mm. Alumiiniumist katteplaat muudab läve äärmiselt vastupidavaks, samas kui mitmekordsed tihendid ja nurka integreeritud vahe-elemendiga tihendusplokk muudavad läve äärmiselt õhukindlaks.
 

 • Suurepärane soojustus – optimaalne isotermiline profiil
 • Klaasuste ja kahetiivaliste uste riistvara on lävega tasa
 • Võimalikud on kõik paigaldustüübid (raamide vahele või alla)
 • Kõikidele süsteemidele sobiv lävi, mille paigaldussügavus on 74 mm või 83 mm
 • Hea kaitse vastu ust sadava vihma eest tänu erikujulisele välisele katteplaadile ja mitmekordsetele tihenditele
 • Läve katteplaat katab aluses olevad paigalduskruvid